Josef Jíra
Zamyšlená
Id: 414703
kombinovaná technika/papír fixovaný na plátně, rozměr 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, v pravé horní části poškozená malba (viz foto), rámováno
zobrazeno: 5564x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57