Josef Jíra
Zimní Maloskalská
Id: 1504
olej/plátno, rozměr 85 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, vše v původním dobrém stavu, přiložena kopie původní smlouvy o prodeji z roku 1979
zobrazeno: 4371x
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
125 000 Kč