Josef Jíra
Žižkovský Ikarus
Id: 209301
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla
zobrazeno: 4866x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
140 900 Kč
Příhozy: 102