Josef Jíra
Znamení raka
Id: 489503
plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 22 x 10 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 20688x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
335 000 Kč
Příhozy: 111