Josef Jíra
Znamení s kartou
Id: 26101
olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav
zobrazeno: 5288x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 66