Josef Jíra_
Stavení u vody
Id: 232609
olej/plátno, rozměr 48 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba,po
zobrazeno: 2051x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč