Josef Jiří Kamenický
Dívčí akt
Id: 319901
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1792x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 505 Kč