Josef Jiří Kamenický
Květinové zátiší
Id: 60808
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, pseudonymem Reinodl, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2445x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč