Josef (Joža) Koudelka
Hrnčířský trh
Id: 373002
olej/plátno, rozměr 60 x 87 cm, značeno, popsáno, datováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám
zobrazeno: 2782x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč