Josef (Joža) Koudelka
Košíkář
Id: 1008
olej/překližka, rozměr 64 x 44 cm, signováno vpravo dole J. Koudelka, datováno 43, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3460x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 200 Kč