Josef (Joža) Koudelka
Mezi slunečnicemi
Id: 158906
olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zaprášeno pod sklem, poškozený rám
zobrazeno: 2138x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 512 Kč