Josef (Joža) Koudelka
Na pastvě
Id: 2289
olej/karton, rozměr 70 x 91 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, v horní části malba lehce poškozena, původní stav
zobrazeno: 2311x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 400 Kč