Josef (Joža) Koudelka
Potok
Id: 644
olej/plátno, rozměr plátna 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1953 s věnováním, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 3398x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
25.11.2013, 21:25:00
17.11.2013 | 0:16 | 3 500 Kč |