Josef (Joža) Koudelka
Ze Slovácka - u studny
Id: 493101
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, rozeschlý rám
zobrazeno: 1733x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč