Josef Kábrt
Pocta Klimtovi
Id: 253
olej/plátno, rozměr plátna 82,5 x 55,5 cn, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 3875x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 000 Kč
13.3.2013, 20:05:00
20.2.2013 | 9:38 | 14 000 Kč |