Josef Kiesewetter
Jak dál?
Id: 86407
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 84, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2737x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 001 Kč