Josef Kilián
Jihočeská vesnice Klenovice
Id: 381103
olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 863x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč