Josef Kolář
Divadelní scéna
Id: 56708
tempera/karton, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2588x
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 110 Kč