Čas na serveru 16:31:59

Josef Kolář
U mola

Id: 524801

U mola

  •  / U mola / Josef Kolář
  •  / U mola / Josef Kolář
  •  / U mola / Josef Kolář

olej/plátno, rozměr 60 x 125 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 613x

Vyvolávací cena:

54 370

Příhozy: 56