Josef Konečný
Kytice květin
Id: 509104
olej/karton, rozměr 56 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 574x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč