Josef Konečný
Před vesničkou
Id: 18908
tempera/karton, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2546x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč