Josef Konečný
Šeříky
Id: 161103
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo, poškozený rám, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 1818x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
14.1.2019, 21:51:00
14.1.2019 | 21:45 | 1 200 Kč |