Josef Konečný Žar
Dívka s květinou
Id: 222702
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 1435x
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
9 876 Kč