Josef Konečný Žar
Dívka v kroji
Id: 222703
olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, popis na zadní straně
zobrazeno: 3735x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč