Josef Konečný Žar
Odpočinek v létě
Id: 222706
olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1415x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč