Josef Koutný
Před bouří
Id: 74215
olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav
zobrazeno: 2496x
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 200 Kč