Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce
Id: 9201
pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553
zobrazeno: 5864x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
76 000 Kč