Josef Král
Zimní chalupy
Id: 262506
olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1913-14, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1734x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 400 Kč