Josef Krejsa
Akt
Id: 27006
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč