Josef Krejsa
Bezděz
Id: 326405
olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 22 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno
zobrazeno: 3190x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč