Josef Krejsa
Děvín
Id: 451101
olej/překližka, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2218x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč