Josef Krejsa
Dostaveníčko
Id: 140001
olej/dřevo, rozměr 19 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zcela původní stav
zobrazeno: 2069x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 510 Kč