Josef Krejsa
Krajina pod hradem
Id: 171601
rozměr 19 x 25 cm, olej/dřevěná deska, signováno vlevo dole, poškozený rám, deska prasklá viz foto
zobrazeno: 3795x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč