Josef Krejsa
Motiv ze Šumavy
Id: 235301
olej/dřevo, rozměr 11 x 16 cm, značeno vlevo dole, vlásenkově poškozená malba, zažloutlý lak, poškozený rám
zobrazeno: 1837x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 001 Kč
Příhozy: 49