Josef Krejsa
Na pastvě
Id: 663
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, obraz odborně vyčištěn, vše v perfektním stavu
zobrazeno: 3990x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
31 000 Kč