Josef Krejsa
Podzim na Šumavě
Id: 338003
olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 1630x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč