Josef Krejsa
Pohled na Boubín
Id: 60
rozměr malby 43 x 64 cm, tempera/karton, signováno LD, zaskleno, původní stav, rám poškozen
zobrazeno: 3328x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 500 Kč