Josef Krejsa
Pohled na Jindřichův Hradec
Id: 769
olej/plátno, rozměr plátna 133 x 74 cm, signováno vlevo dole JKrejsa, nerámováno, poškozená malba na více místech viz foto, doporučeno restaurovat
zobrazeno: 4080x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 000 Kč
21.1.2014, 21:27:00
21.1.2014 | 21:22 | 14 000 Kč |