Josef Krejsa
Potůček v krajině
Id: 29701
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2047x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
9 600 Kč