Josef Krejsa
V krajině
Id: 213302
olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatky na povrchu malby, poškozený rám
zobrazeno: 3719x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 100 Kč