Josef Kropáč
Lovec se psem
Id: 405701
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 880x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč