Josef Lada
Děvčátko u zámku
Id: 348105
tuš/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, publikováno na výstavě Josef Lada a Kniha
zobrazeno: 1259x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 59