Josef Lada
Dobrodinec
Id: 328308
kresba tuší/papír, rozměr listu 16,3 x 12,4 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6004x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 50