Josef Lada
Domorodci
Id: 515901
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3399x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 555 Kč
Příhozy: 73