Josef Lada
Hrusice
Id: 41010
ofset, rozměr ve výřezu 27 x 42 cm, signováno v kameni vpravo dole, datováno 45, paspartováno zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3014x
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč