Josef Lada
Jaro
Id: 492401
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Pavlou Pečinkovou CSc., přiložen certifikát pravosti vystavený vnukem autora Josefem Ladou
zobrazeno: 33098x
Vyvolávací cena:
350 000 Kč
2 030 000 Kč
Příhozy: 91