Josef Lada
Kočičí slečna
Id: 1503
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, nesignováno, původem z pozůstalosti režiséra Elmara Klose, paspartováno, zaskleno, poškozeno plísní, původní stav
zobrazeno: 2091x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
1.12.2014, 20:42:00
1.12.2014 | 15:57 | 4 500 Kč |