Josef Lada
Koledníci
Id: 276702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30,6 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4458x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 79