Josef Lada
Koledníci
Id: 331705
litografie/papír, rozměr listu 37,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 8831x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 200 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 60