Josef Lada
Koledníci
Id: 377408
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu
zobrazeno: 7186x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 001 Kč
Příhozy: 55